Massaažitoolid

Sobivad hotelli, spordihoonesse, kooli, ärihoonesse, puhkekebaasi, kaubanduskeskusesse, ilusalongi või muule avalikule pinnale, kus teenusepakkuja soovib klientidele lõõgastavat vabaaja veetmist pakkuda. Lõõgastus, lihasvalude leevendamine, stressi vähendamine, emotsionaalse energia vabastamine, rahuliku ja nauditava hetke loomine on märksõnad, mida massaažitoolide teenus teie klientidele pakub.

RENDI MASSAAŽITOOL KUUTASU EEST – loo lihtsalt ja odavalt SPA sarnane lisateenuse, mis pikendab kliendikogemust ja kasvatab sinu külastatavust

RENDI MASSAAŽITOOL JA OPEREERI ISE – lihtne passiivse tulu allikas, kui soovid ise “käed külge panna”

RENDI MEILE ENDA ÜÜRIPIND – kasutuna seisev pind võib olla lihtsaim passiivse tulu allikas, mis ei nõua aktiivset teenuse eest hoolitsemist. Üüri meile välja enda tühjana seisev pind ja korraldame sinu eest mänguautomaadiga teenuse pakkumise.

Lihtsaim passiivse tulu allikas
Pakub lisaväärtust ning pikendab kliendikogemuse kestvust

Kasutamata ruum või ala Sinu avalikul pinnal tähendab igakuist saamata jäänud tulu. Parim päev selle tulu teenima hakkamiseks oli eile; paremuselt teine päev selleks on õnneks aga täna. Vending-põhimõttel töötavad massaažitoolid on lihtne ja väga tulus viis passiivse sissetuleku teenimiseks: isegi siis, kui Sinu äripinnal asuvaid toole kasutab vaid kaks inimest päevas, teenid nende abil juba igakuist kasumit. Sealjuures teenib massaažitool Sulle ka kaudset tulu, sest hoiab kliendi kauem Sinu äripinnal, annab konkurentide ees eelise ja kutsub klienti tagasi ka järgmisel korral.

Previous
Next

Kiirfoto masin "Foto24"

Kiirfoto masin sobib kaubanduskeskusesse, hotelli, lennu-, rongi-ja bussijaama või muule äripinnale, kus klientidel on möödapääsmatu vajadus dokumendifotode tegemiseks või siis lihtsalt emotsionaalsete reisi või seiklusfotode kiireks jäädvustamiseks. Kiirfoto on kiirem, soodsam ja paidlikum kui mistahes fotograafia teenus täna Eestis. Üüripinna omanikule või haldajale pakume:

RENDI KIIRFOTO MASIN KUUTASU EEST – Loo kiirelt ja taskukohaselt automaatne kiirfoto teenuspunkt “Foto24” enda äripinnal. Paku klientidele dokumendi fotode ja tavafotode kiirpildistamist standard formaadis 10 x 15.

RENDI KIIRFOTO MASIN JA OPEREERI ISE – lihtne passiivse tulu allikas, kui soovid ise “käed külge panna”. Loo kiirelt ja taskukohaselt automaatne kiirfoto teenuspunkt “Foto24”. Opereeri paku klientidele dokumendi fotode ja tavafotode kiirpildistamist standard formaadis 10 x 15.

RENDI MEILE ENDA ÜÜRIPIND – kasutuna seisev pind võib olla lihtsaim passiivse tulu allikas, mis ei nõua aktiivset teenuse eest hoolitsemist. Üüri meile välja enda tühjana seisev pind ja korraldme sinu eest kiirfoto teenuse pakkumise.

Lihtsaim passiivse tulu allikas
Pakub lisaväärtust ning pikendab kliendikogemuse kestvust

Mänguautomaadid

Sobivad kaubanduskeskusesse, hotelli, mängutuppa, kohviku ja muule äripinnale, kus teenusepakkuja soovib lastega klientidele üllatavat lisateenust pakkuda. Laste mängurõõm, perede rahulolu, ülaltuslikkus, konkurentidest eristumine kaasahaarav on märksõnad, mida mänguautomaatide teenus teie klientidele pakub.

RENDI MÄNGUAUTOMAAT KUUTASU EEST – Loo lihtsalt ja odavalt väike lõbustuspark enda äripinnal,mis pikendab lastega liikuvate klientide külastusaega, mille tulemusena tõuseb sinu teenuste müügikäive ühe kliendi kohta

RENDI MÄNGUAUTOMAAT JA OPEREERI ISE – lihtne passiivse tulu allikas, kui soovid ise “käed külge panna”. Loo lihtsalt ja odavalt väike lõbustuspark enda äripinnal,mis pikendab lastega liikuvate klientide külastusaega, mille tulemusena tõuseb sinu teenuste müügikäive ühe kliendi kohta

RENDI MEILE ENDA ÜÜRIPIND – kasutuna seisev pind võib olla lihtsaim passiivse tulu allikas, mis ei nõua aktiivset teenuse eest hoolitsemist. Üüri meile välja enda tühjana seisev pind ja korraldme sinu eest mänguautomaadiga teenuse pakkumise.

Lihtsaim passiivse tulu allikas
Pakub lisaväärtust ning pikendab kliendikogemuse kestvust

Soovid muuta oma tühja äripinna tulutoovaks?
Kirjuta ja leiame parima lahenduse