UUS: 32´´ interaktiivne mängulaud, millel mängi ja õpi üheskoos

Õppimine ja mängimine pole kunagi varem olnud nii lahe!

     Meie 32″ interaktiivne mängulaud on tõeline seltskonna ühendaja ja pakub lastele koostegemist läbi mängu ja õppimise. Mängud on piisavalt põnevad, et kaasahaarata vanemaid mängijaid. Mängulaud muudab sinu organisatsiooni suurepäraseks lapse -ja peresõbralikuks kohaks!

Interaktiivne mängulaud 32″

Mängud sobivad paremini lastele vanuses 6-13 eluaastat ning toetavad hästi nende õppe ja osavuse arengut. Jalgpallimäng üksteise vastu, sushi söömine baaris või lõbus kalapüük on ainult mõned näited laiast mängudevalikust. Interaktiivne mängulaud 32″ lubab korraga kuni neljal lapsel üheskoos mängida ja sisaldab 8 erinevat mängu. Meie poolt arendatud tarkvara ja lastega koostöös loodud mängud on põnevamad kui eales varem, et sõprade ja perega lühike aeg veeta.

Vaata lisaks VIDEO

Mängukeskkond

Interaktiivne mängulaud viib lapsed linna, milles nad saavad harrastada igapäevategevusi. Linna põhjaservas on jalgpallistaadion, kus taguda vutti, linna südames sushibaar einestamiseks ja linnast läbi looklev kanal, kus konksud vette lasta ja kalaõnnele loota. Selline keskkond stimuleerib laste loovust, julgustab fantaseerima ning ette kujutama unistusi. Mäng on tõeliselt kaasakiskuv ja laste kujutlusvõimet toetav!

Mängime üheskoos:

Mängukeskkond on üles ehitatud selliselt, et lapsed saaksid mängida korraga ümber laua. Jälgida teineteise tegevusi ja lasta ennast kaasa haarata põnevatest juhtumitest. Mängulaual on tugev löögikindel klaas, et tagada mängijate ohutus ja mängu kauakestvus. Tundub huvitav? Võta meiega ühendust, et saaksime olal sulle abiks sinu organisatsiooni muutmisel rohkem lapse-ja peresõbralikuks.

KÜSI PAKKUMIST