UUDIS: Tallinnas, Mustika Keskuses avatakse uudne laste mängunurk. 

Mustika Keskuses avatakse esmaspäeval, 5. veebruaril kell 16.00 innovaatiline laste mängunurk.

LOE LISAKS Mustika Keskuse FB lehelt.

Mängunurk asub Mustika Keskuse I korrusel, Bauhofi poolses osas. Mängunurgas on mitmeid mehhaanilisi osalusmänge laste tähelepanu, koordinatsiooni ja koostöövõime arendamiseks.

Seintel on muuhulgas interaktiivne mänguseade rohkem kui 20 erineva mänguga käeliste oskuste arendamiseks ja nutikuse treenimiseks.

„Soovime näidata eeskuju ja pakkuda Mustika keskuse külastajatele Tallinna kõige lapsesõbralikumat ostukeskkonda,“ sõnas kaubanduskeskuse juht Tiina-Piret Peegel.

Mängunurga  ja nupukust nõudvate mängude teostaja ettevõte OÜ Borealis Holdingu esindaja Peeter Kümmeli sõnul on ala mõeldud 3-11 aastastele lastele ja nende vanematele. Üles on seatud “NALI mängusarja” mängud ja mitmed mängunurga erilahendused mida pakume oma klientidele täislahendusena.

„Lõime keskkonna, kus lapsed ja pered saaksid koos  tegutseda ning kaubanduskeskust külastades oma aega rohkem põnevust ja meelelahutust tuua. Meie ettevõtte eesmärk on lapsi arendavate mängukeskkondade loomine.

Erilahendused ja ruumipuudusest tulenevad piirangud on meile huvitavad väljakutsed, mida lahendada ,“ sõnas Kümmel.

Mängunurk jääb edaspidi avatuks kogu keskuse lahtioleku aja ja on mõeldud kõigile toredatele lastele tasuta kasutamiseks.