Tasku Keskuses avas uksed Eesti esimene lapsi arendav avalik mänguala nimega "Kollide planeet"

26.08. 2019

Tasku Keskuses on augusti algusest avatud mänguala “Kollide planeet”. Mänguala on sisustatud kaubamärgi NALI mängusarja mängude ja lahendustega. NALI mängusarja kuulub üle saja erineva mehaanilise ja interaktiivse toote, mis on toodetud keskkonnasõbralikest materjalidest. Mängud on loodud eesmärgiga arendada lapsi läbi mängu ja rõõmu. Valikus on nii vaimu kui keha arendavaid mänge ja mänguelemente, interaktiivseid mõttemänge ja sotsiaalseks integratsiooniks mõeldud mitmemängija platvorme. NALI mängusari toob lastele naeru näole!

Mängupaneel
Pöörlevad mängurattad
Põrandale kinnitatav mäng
Liumägi
Ronimisrõngad, tunnel ja pehme kummi põrandakatte erilahendus

Ettevõte Borealis Holding on mänguala erilahendus välja töötatud koostöös Tasku Keskusega ja silmas pidades Tasku Keskust külastavate perede, laste ja vanemate soove leida ostude vahel  mõnusat aega millal lapsega mängulises keskkonnas aega veeta ja rõõmu tunda.

NALI mängusari loob mängunurkasid väikestest suurteni. Mängusarja mängunurgad on osutunud väga populaarseteks seda külastavate laste ja perede hulgas.

Meie kliendid on saanud tunda, et mängunurgaga kasvatab poe, ostukeskuse või muus avalikus ruumi külalislahkust, tõstes  seeläbi külastajate arvu ja käivet!

Jaga