Plaanid rajada uut lastenurka, kuid napib ideid!

Kui plaanid rajada uut lastenurka, kuid ei suuda langetada millist valida!

NALI mängusari mängud ja mängunurgad oma laste lemmikud. Leiame sinu organisatsioonile sobiva erilahenduse ja mängud. Teostame planeerimisest kuni mängunurga valmimiseni kõik etapid. Oleme sinule abiks otsuste langetamisel ning anname oskusnõu.

Nipid heaks lastenurgaks

Nipp 1

Pööra tähelepanu erinevas vanuses lastele

NALI mängusarja mängud on mõeldud mängimiseks erinevas vanuses lastele. Mängud saab jagada kaheks kategooriaks:

  • Mängumoodulid lastele vanuses 1-6 eluaastat
  • Interaktiivsed ja osavusmängud vanematele lastele kui 6 eluaastat

 

Nipp 2

Pööra tähelepanu lastenurga ja mängude asukohale sinu organisatsioonis

Enamus külastajad ja kliente on keskendunud, rahulikud ja ei kiirusta kui nende laste aeg on lõbusa mängutegevusega täidetud. Parim on planeerida laste mängunurk sinu organisatsioonis kesksele asukohale, nii et sinu kliendid saavad rahulikult jälgida oma lapsi distantsilt, samal ajal kui nad ise ostlevad.  Eriti hästi töötab see kauplustes ja toidukohtades, kus planeeri oma mängunurk väljumise ja teenindusala vahetusse lähedusse kuid mitte liiga lähedale välisuksele. Nii saavad lapsevanemad rahulikult ostelda, lapsi jälgida ja leiavad oma lapsed kenasti ostukäigu või kohvitamise lõpus ülesse õigest asukohast.

 

Nipp 3

Osta ohutud ja vastupidavad mängudNALI mängusarja mängude konstrueerimisel on kasutatud pöögi puitu ja MDF materjali. Need annavad lõpptootele sooja välimuse, kvaliteedi ning kestvuse. Mängumoodulid on värvitud ainult veepõhiste ja allergeenide vabade värvidega. Kasutusel olevad värvid ja materjalid on läbinud hoolikalt erinevad ohutustestid. Iga kruvi ja kinnitus on hoolikalt läbi mõeldud ja ohutult kinnitatud. NALI mängusarja mängudel puuduvad lahtised osad, mis võiksid sattuda laste suhu ja põhjustada sellega ohtu laste tervisele. Lapsed tunnevad rõõmu siledast tasapinnast ja voolujoonelistest kujunditest, millest nad oma väikesed käed mängides üle libistavad. Ohutus ennekõike!

 

Nipp 4.

Muuda laste mängunurk oma organisatsiooni turunduskampaaniaks ja võida juurde palju uusi kliente!
Presenteeri oma mängunurka enda veebilehel, nii et kliendid teaksid juba ette et nemad ja nende lapsed on teie organisatsiooni oodatud ning täiskasvanutel on tänu mängunurgale rohkem vaba aega enda tegevustele pühendada. Selline hea ja peredele meeldiv mängunurk loob tugeva sideme ja mälestused iga külastava kliendiga, kes on teie organisatsiooni juba külastanud.


Üks laste lemmikuid mängupaneele läbi viimaste aastate “sorting tree” mäng

Meie “sorting tree” mäng, mis eesti keeles kõlab kui “valikute puu” on olnud laste eelistatuim mängupaneel juba mõnda aega. Nagu kõik meie mängupaneelid on ka “sorting tree” mäng konstrueeritud pöögi puust ja prinditud MDF plaadist, mis kaetud ohutu ja allergeenivaba värviga ning mis arendab laste silm-käsi-koordinatsiooni kui ka ruumilist taju.


Oled juba mõelnud lastenurga ehitamise peale? 

Vaata meie tootekataloogi SIIT